Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri 

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı,  banka havalesi,paypal, eft veya kapıda ödemeli yapabilirsiniz.  

Kredi Kartı İşlemleri
Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

garanti Seydişehir
Hesap Sahibi : BELPETTUR TİCARET VE TURİZM A.Ş.
Şube Kodu : 4533
Hesap No 0011353
IBAN : TR05 0006 4000 0014 5330 0113 53

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Kapıda Ödeme

Ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile kapıda nakit ödeyebilirsiniz. Kapıda ödemeli sistemde 4,50TL kargo ücretinden hariç Aras Kargo firmasında +5TL kapıda ödeme tahsilat ücreti, MNG Kargo firmasında ise +7TL kapıda ödeme tahsilat ücreti vardır. Yani ürün bedeli Aras Kargo firması ile +9,50TL, MNG Kargo firması ile +11,50TL kapıda ödeme ücreti mevcuttur. Kapıda ödemeyi tercih eden müşterilerimize teyit amacıyla telefon açılmaktadır. Telefonla ulaşamadığımız müşterilerimizin ürünleri gönderilmemektedir. 3 gün içinde ulaşılamayan müşterilerimizin siparişleri iptal edilir.

Kapıda ödemeli müşterilerimiz sözleşme gereği ürünü teslim almadan çayması durumunda kargo ücretini ödemek zorundadır.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 1 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 1 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Sipariş Takip" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.