Zirve Erzurum Yayla Çiçek Balı Kutulu 900 gr

900gr
Marka
: Zirve Tınaztepe
Kategori
: Yayla Balları
Ürün Kodu
: ZRV0101
Adet
:
45,00 TL (KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Taksit Seçenekleri
  • Yorumlar

Erzurum'da bulunan Palandöken Dağları'nın yüksek plato özelliği ile alçak rakımlarda bulunmayan binlerce çiçek ve endemik bitki çeşidiyle doğal yetişen kır çiçeklerinden elde edilmiş saf ve şifa kaynağı olan bir bal türüdür. Erzurum çiçek balı ayrıca karaciğer hastalıklarına karşı koruyucu özelliği olup bronşit, astım, kansızlık, kalp hastalıkları, kanser ve daha birçok hastalık için şifa kaynağı olduğu bilinmektedir.

Düzenli olarak Erzurum Çiçek Balı tüketmek birçok hastalığa karşı bağışıklık sistemini güçlendirici etki sağlar. Özellikle yüksek bir rakıma sahip olan Palandöken Dağı'ndaki bol miktardaki oksijenin ve doğal yetişen bitkilerin endemik içerikleri sayesinde balın katkıları çok daha fazla olmaktadır.  Bu sayede balın içeriğinde bulunan birçok doğal bitkinin doğal etkileri de balla beraber tüketildiğinde insan vücuduna fayda sağlamaktadır. 

Erzurum Çiçek Balı besleyici özelliği yanında sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra enerji ihtiyacını karşılamak üzere içerdiği vitamin mineral ve protein etkileri ile çok faydalıdır. Bin bir çeşit çiçekten toplanan polenlerin sonucunda oluşan Erzurum Çiçek Balı hem sofralarınızın hem de sağlık ve şifa kaynağı olarak vücudunuzun vazgeçilmezi olacaktır. Erzurum Çiçek Balını özellikle çocuklarınızın gelişimi ve sağlığı için mutlaka tüketmelisiniz.

Taksit
Aylık Ödeme
Toplam
Peşin
45,00 TL
45,00 TL
YORUM YAZ
Ad Soyad
:
E-Posta Adresi
:
Yorum
:

TÜM YORUMLAR

Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yazan sen ol.